העולם בעתיד הקרוב רחוק לא הופך להיות מדברי יותר ולא יסבול מחוסר במים


מאת אינז’ינר עמי אלעזרי

“יש לי תאוריה שונה לחלוטין לגבי נושא עתיד המים בעולם-” אומר אלעזרי. “אני מחזיק בתאוריה שעומדת בניגוד גמור לכל התאוריות על התיבשות העולם!

התאוריה שלי אומרת: : העולם בעתיד הקרוב רחוק לא הופך להיות מדברי יותר ולא יסבול מחוסר במים.!

ההפך הוא הנכון. מבחינת משבר שינויי האקלים שאנו חווים כיום, המתרחש לנגד עיננו בגלל התחממות כדור הארץ שנגרמת בגלל פליטות גזי החממה שנוצרים כתוצאה של שריפת דלק פוסילי-פחם נפט וגז- התחממות כדור הארץ יוצרת אפקט של מערכת אקולוגית סגורה בה יש שינויי אקלים מתגברים. 

כתוצאה מההתחממות של חצי מעלה עד שתים בעשור נמסים הקרחונים בקטבים ומסת המים באוקינוסים גדלה .גובה הים עולה ויש יותר שטח פנים של מים באוקינוסים לאידוי שיוצר יחד עם הטמפרטורות יותר עננים ויותר גשם בצורה של סערות טייפונים ציקלונים ושטפונות .

השינויים האקלימים גורמים לכך שהקייצים נעשים חמים יותר והחורפים קרים יותר יש תופעה של שינוי בלוח הזמנים של עונות השנה ויותר מכל נוצר מיקרוקוסמוס  של  מערכת סגורה של כל שנה יותר שטח פנים של מים על פני האוקינוסים הימים הנהרות והאגמים יותר גשמים סופות ושטפונות בתהליך שמגביר את עצמו. 
סופות כמו קטרינה ואירמה ואחרות יתגברו בגלל השינוים הללו כתוצאה מתופעת שינויי טמפרטורות בזרמי המים החמים באוקינוסים כמו בזרם הגולף באוקינוס השקט לאורך חופי יבשת אמריקה הדרומית והצפונית שימשיכו להשתנות ככל שהקרחונים ימסו וטמפרטורת העולם תעלה.זה יגרור גם רעידות אדמה וסופות טורנדו מקומיות במוקדים המועדים לפורענות.

לדוגמה,כמו השנה בצפון מזרח סין התחיל לרדת שלג באביב. בהודו ואפילו בספרד ובאירופה מתו אלפי אנשים מגלי חום שהגיעו בהודו לטמפרטורות של 50-55 מעלות.
ברור שהתופעה הזו תגרור יותר אידוי של מים ויצירת עננות בענני קולימנימבוס שיהוו למוקדי גשם בלתי פוסק מלווה ברוחות עזות שרק יעלה את מפלס המיים בעולם כשאפקט גזי החמה שיצר האדם משריפת פחם ודלק פוסילי כולל גז טבעי ( שהוא לא ירוק) הוא הטריגר לכל הקטסטרופה האקלימית הזו וחוזר חלילה

 העולם לא הולך למידבור אלא להיפך.מעגל הקסמים במיקרוקוסמוס הסגור שלנו יוצר אקלים מטורף של מזג אויר קיצוני של יותר סופות וגשמים עם עליית מי הים.
רק טיפול מיידי בהפסקת פליטות של גזי חממה ממכוניות,מפעלים,תחנות כח ואפילו קקי של פרות יפסיק את מעגל הקסמים האקולוגי המטורף הזה!

תגובות
מחירי סחורות
מדדי נפט וזהב
EIA today in energy