יוקמו מרכז מו”פ בתחום האש וגוף תכנון אסטרטגי


__ הודעה לעיתונות

העמותה הישראלית למיגון מפני אש קיימה יום עיון בראשון לציון בהשתתפות 200 איש
רב טפסר שמחי: יוקמו מרכז מו”פ בתחום האש וגוף תכנון אסטרטגי

בתמונה:

בתמונה משמאל לימין: יו”ר העמותה ד”ר שמואל נתנאל, רב טפסר דדי שמחי נציב כבאות ראשי.

קרדיט צילום: העמותה הישראלית למיגון מפני אש

העמותה הישראלית למיגון מפני אש ‘NFPA-I’ קיימה לאחרונה יום עיון בנושא בטיחות אש במתקני חשמל ואספקת חשמל למערכות חירום. בין 200 המשתתפים שנכחו באירוע שהתקיים ביס פלנט בראשון לציון, היו מהנדסים, מתכננים, נציגי התעשיות, מהנדסי בטיחות, חוקרי דליקות, לוחמי אש וקציני נציבות כבאות והצלה מכל רחבי הארץ.ההרצאות שניתנו במסגרת יום העיון עסקו במגוון נושאים. בין היתר סיפר טפסר רן שלף על חשמל כגורם לדליקות בארץ ובעולם ויו”ר העמותה, ד”ר שמואל נתנאל, דיבר על  בטיחות אש במתקני חשמל ואספקת חשמל למערכות חירום.נציב כבאות וההצלה רב טפסר דדי שמחי, הדגיש את חשיבות פעילות העמותה הישראלית למיגון מפני אש בהעלאת הידע והרמה המקצועית של העוסקים בתחום. “כדי להציל חיים ולצמצם ככל האפשר את נזקי הדליקות נדרש להעמיק את הידע של כל העוסקים בתחום המיגון מפני אש. אנו מתכננים הקמת מרכז מו”פ והקמת גוף תכנון אסטרטגי ברשות.”

יו”רהעמותה, ד”ר שמואל נתנאל: “יום העיון היה הצלחה גדולה, אנו נמשיך לקדם את כל נושאי בטיחות אש והצלת חיים במדינת ישראל גם באמצעות ימי עיון על מנת להגביר את הידע, החינוך והאמצעים הקיימים למניעת ולכיבוי שריפות.”

 העמותה הישראלית למיגון מפני אש הוקמה בשנת 2015 ע”י מספר חברים בעלי נסיון רב שנים בתחום בטיחות, מיגון וכיבוי אש. העמותה הוקמה בראייתה כסניף הישראלי של ארגון ה- NFPA האמריקאי ואף הוכרה כארגון בת של הארגון האמריקאי. העמותה רואה לנגד עיניה את קידום נושא בטיחות האש הן בפן החינוכי והן בפן המקצועי ועל תפעל לקדם מטרותיה בקרב הקהילה והציבור הרחב ובמקביל בקרב גורמי המקצוע המתעסקים בתחום האש בישראל.

 

 

קרדיט צילום: העמותה הישראלית למיגון מפני אש

 

תגובות
מחירי סחורות
מדדי נפט וזהב
EIA today in energy