נאוויטס פטרוליום השלימה בהצלחה גיוס הון בהיקף של כ-22 מיליון שקל


http://www.funder.co.il/article.aspx?idx=90589

יחד עם מימוש האופציות שהונפקו, יעמוד היקף הגיוס הכולל על כ-37 מיליון שקל
מתחילת שנת 2017 גייסה נאוויטס הון וחוב בהיקף כולל של כ-935 מיליון שקל להשקעה בפיתוח תגליות נפט וגז וקידוחי אקספלורציה מבטיחים במפרץ מקסיקו שבארה”ב

שותפות נאוויטס פטרוליום סיימה בהצלחה הנפקת מניות ציבורית בהיקף של כ-22 מיליון שקל, כך דיווחה השותפות לבורסה אמש (09.07). יחד עם מימושן העתידי של האופציות שהונפקו על ידי השותפות, עשוי היקף הגיוס עשוי לגדול לכ-37 מיליון שקל, שישמשו להמשך הרחבת הפעילות של נאוויטס במפרץ מקסיקו שבארה”ב, ולניצול הזדמנויות אטרקטיביות בתחום הנפט והגז. מדובר בגיוס מהיר עליו הכריזה נאוויטס אתמול בבוקר ובמסגרתו נערך מכרז ציבורי בלבד.

מחיר ההנפקה נקבע על כ-1.8% מעל למחיר הסגירה של יחידות ההשתתפות של נאוויטס פטרוליום במסחר בבורסה אתמול. לאחר ההנפקה אחזקות הציבור בשותפות עלו ל-46.4%.

יו”ר נאוויטס פטרוליום גדעון תדמור מסר: “ההשלמה המוצלחת של ההנפקה היא עדות לאמון של שוק ההון בחזון של נאוויטס, שממשיכה לפעול לאיתור וניצול ההזדמנויות הייחודיות הקיימות כיום בשווקים הגלובאליים, וליצירת ערך למשקיעים”.

מתחילת שנת 2017 נאוויטס פטרוליום השלימה גיוס כולל של כ-935 מיליון שקל בהון ובחוב, לצורך מימוש אסטרטגיית ההתרחבות שלה במפרץ מקסיקו שבארה”ב. כיום השותפות מחזיקה בפורטפוליו נכסים איכותי, שמבסס את מעמדה משמעותית בארה”ב, כאשר חלקה בתגליות בהן היא מחזיקה  הינו כ-112 מיליון חביות נפט.

 לנאוויטס אחזקות של 7.5% בתגלית הענק בקסקין (515 מיליון חביות) שנמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים ועתידה להחל בהפקה כבר במהלך יוני 2019. בנוסף, לנאוויטס אחזקות של 23.1% בתגליות המוכחות שיננדואה (155 מיליון חביות) ותגלית יוקאטאן הסמוכה     (כ-50 מיליון חביות) שמיועדות לפיתוח משותף כפרויקט בהיקף של 205 מיליון חביות, יחד עם שותפתה האסטרטגית, חברת LLOG Exploration.

במקביל, נאוויטס נערכת לקידוחי אקספלורציה בפרויקט PL-16, שמכיל פוטנציאל לכ-12.5 מיליון חביות. כמו כן, לאחרונה השלימה עסקה למכירת 50% מהפרויקט לחברת האנרגיה המובילה En-Ven, שתהיה גם מפעילת הפרויקט, תמורת 2.4 מיליון דולר.

תגובות
מחירי סחורות
מדדי נפט וזהב
EIA today in energy