חברת החשמל מדווחת הבוקר על כניסתה של סלקום כשותף אסטרטגי למיזם הסיבים האופטיים  IBC . 


הבוקר נחתם מזכר הבנות בין הצדדים על פיו סלקום תזרים 100 מיליון ש”ח למיזם ותחזיק ב 70 אחוזים מהון המניות וחברת החשמל תחזיק 30 אחוזים.

פירוט בלינקים המצורפים מהדיווח של חברת החשמל לבורסה וכן הדיווח של סלקום.

מצולמים בתמונה 2: עומדים מימין לשמאל –עמי הראל, יו”ר סלקום. יפתח רון-טל, יו”ר דירקטוריון חברת החשמל. יושבים מימין לשמאל: עופר בלוך, מנכ”ל חברת החשמל. ניר שטרן, מנכ”ל סלקום. דורון כהן, מנכ”ל IBC  .

קרדיט לתמונות ללא תמורה – יוסי וייס, חברת החשמל.

https://www.magna.isa.gov.il/internet/Forms/2018-01-074523/File2018-01-074523.htm

יפתח רון טל , יושב ראש דירקטוריון חברת החשמל:

“מדובר במיזם אסטרטגי תשתיתי בעל משמעות לאומית. כניסה של חברת תקשורת ישראלית מובילה, עם מחויבות לאומית ומסורת, כשותף מוביל בפרוייקט, תעניק למיזם הסיבים הזדמנות אמיתית להתמודד בשוק תחרותי וביחד עם חברת החשמל, תקדם מאוד את המהפכה ההיסטורית הנדרשת בתשתית האינטרנט, במדינת ישראל. שינוי ברישיונות התקשורת ובחובות הפריסה של IBC אשר משרד התקשורת צפוי לבצע יפתחו בפני חברת IBC הזדמנות להוציא לפועל מיזם חשוב זה, ולספק אלטרנטיבה אמיתית לתשתית תקשורת מתקדמת-מודרנית, תוך שמירה על פריסה הן במרכז והן בפריפריה”.

עופר בלוך , מנכ”ל חברת החשמל :

“השותפות החדשה עם סלקום תסייע ל- IBC לעמוד ביעדים העסקיים והאסטרטגיים ולהעניק ללקוחותיה את המוצר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר בתחום התקשורת. אני סמוך ובטוח כי ביחד עם סלקום נוכל להוביל את IBC להיות שחקן משמעותי בשוק התקשורת כך שהתושבים במדינת ישראל יוכלו לבחור וליהנות ממהירות גלישה סימטרית של לפחות 100mbps”.

תגובות
מחירי סחורות
מדדי נפט וזהב
EIA today in energy