חברתGVK פתרונות קירור השלימה לאחרונה מערך התייעלות אנרגטית בחברת פירות ארץ בנימין


פירות ארץ בנימין מתייעלת וחוסכת
חברתGVK פתרונות קירור השלימה לאחרונה מערך התייעלות אנרגטית בחברת פירות ארץ בנימין

gvk

פירות ארץ בנימין הינו משווק של פירות וירקות ועלויות החשמל של בתי הקירור בחברה הם סעיף תקציבי משמעותי. חברתGVK פתרונות קירור נשכרה על ידי החברה על מנת לבצע סקר התייעלות אנרגטית ולהגדיל את האמינות, הנצילות והיעילות של מערכות הקירור הפועלות בחברה.

מנתונים שאספו בחברה עולה כי צריכת החשמל של החברה ירדה בכ-52% בחצי השנה הראשונה שלאחר הטיפול במערכות הקירור שלה ובהמשך התייצב החיסכון בחשמל על סביב 55% – חסכון שמשמעותו עשרות אלפי שקלים בשנה וכמובן שמירה על איכות הסביבה.

ויאצסלב (סלביק) גרויסמן, (בתצלום) מנכ”ל חברת GVK פתרונות קירור: “בכל מערכת קירור ניתן להעלות את הנצילות ולהגדיל את התפוקה של המערכת בעזרת מספר פעולות חכמות. מדובר בהשקעה זניחה המביאה לתוצאה מצוינת בתוך זמן קצר ומהנתונים אנו רואים כי החזר ההשקעה הוא מהיר מאוד ביחס לכל השקעה אחרת.”

groisman-slavik

חברתGVK פתרונות קירור מציעה ללקוחותיה התייעלות אנרגטית המבוססת על ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום ומכוונת לניצול מלוא הפוטנציאל ואופטימיזציה של המערכות, תוך רתימת הידע, החדשנות הטכנולוגיות והציוד המתקדמים ביותר לטובת הלקוח. החברה פיתחה שיטה פורצת דרך להתייעלות אנרגטית של מערכות קירור, הקפאה ומיזוג אוויר מכל הסוגים וחסכון של עד 70% בהוצאות החשמל, לצד שמירה על איכות הסביבה. בנוסף, מקנה ללקוחותיה כלים לניהול יעיל של מקורות האנרגיה ובעיקר – שקט תעשייתי.

תגובות
מחירי סחורות
מדדי נפט וזהב
EIA today in energy